close
تبلیغات در اینترنت
درآمد اینترنتی بدون سرمایه چگونه ممکن است؟ کسب درآمد بدون سرمایه
درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • روندهای بازاریابی رسانه های اجتماعی

  روندهای بازاریابی رسانه های اجتماعی

 • تبلیغات اینترنتی :۱۰ نوع تبلیغ اینترنتی که هر کسب و کار باید بداند

  تبلیغات اینترنتی :۱۰ نوع تبلیغ اینترنتی که هر کسب و کار باید بداند

 • رنگ در کسب و کار

  رنگ در کسب و کار

 • ۶۰ ویژگی فروشنده موفق

  ۶۰ ویژگی فروشنده موفق

 • بازاریابی محتوایی با تصاویر با ۸ روش خلاقانه

  بازاریابی محتوایی با تصاویر با ۸ روش خلاقانه

 • ۱۰ اصل طلایی برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی

  ۱۰ اصل طلایی برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی

 • ۱۰ گام تا راه اندازی یک کسب و کار کوچک زودبازده

  ۱۰ گام تا راه اندازی یک کسب و کار کوچک زودبازده

 • فرصت های کسب و کار اینترنتی در ۱۳۹۵

  فرصت های کسب و کار اینترنتی در ۱۳۹۵

 • کسب و کار اینترنتی در منزل

  کسب و کار اینترنتی در منزل

 • ۲۰ ویژگی پنهان اینستاگرام که باید بدانید

  ۲۰ ویژگی پنهان اینستاگرام که باید بدانید

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
درآمد اینترنتی بدون سرمایه چگونه ممکن است؟ کسب درآمد بدون سرمایه
درآمد اینترنتی بدون سرمایه چگونه ممکن است؟

برای اینکه بتوانیم درآمد اینترنتی بدون سرمایه داشته باشیم باید انتظارمان از کسب و کار اینترنتی را کاهش دهیم اغلب دوستان با مشاهده ی افراد موفق در زمینه ی کسب و کار اینترنتی بر این باورند که کسب و کار اینترنتی همان شغل اینترنتی یا کار اینترنتی است و زمانی که می خواهند وارد این زمینه شوند و به نوعی در این زمینه فعالیت کنند با مفاهیمی مثل درآمد اینترنتی بدون سرمایه یا کسب درآمد بدون سرمایه مواجه می شوند. در حالی که تفاوت های بسیار زیادی بین این مفاهیم وجود دارد که همیشه در بین اکثر علاقه مندان به کسب درآمد اینترنتی اشتباه تفسیر می شود.

وقتی صحبت از درآمد اینترنتی بدون سرمایه یا کسب درآمد بدون سرمایه می شود اغلب ما فقط به دنبال روش های هستیم که بتوانیم با آن روش ها از طریق اینترنت کسب درآمد کنیم یعنی عملا خودمان هیچ کسب و کاری نداریم و صرفا با استفاده از راهکارهایی که وجود دارد می خواهیم بدون سرمایه گذاری زیاد یا حتی سرمایه صفر درآمد اینترنتی داشته باشیم .برای کسب درآمد بدون سرمایه روش های زیادی وجود دارد که در مقالات قبلی نیز در مورد این روش ها زیاد صحبت کرده ام و در این مقاله نیز به چند مورد دیگر اشاره می کنم اما هدف اصلی این مقاله این است که شما را با واقیعت هایی که در دنیای اینترنت برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد آشنا کند.
تفاوت کسب و کار اینترنتی با شغل اینترنتی چیست ؟

شغل اینترنتی یا کار اینترنتی همان طور که در بالا نیز اشاره ای کردم تفاوت های بسیار زیادی با کسب و کار اینترنتی دارد .زمانی که ما درباره ی کسب و کار اینترنتی صحبت می کنیم هدف راه اندازی کسب و کار است نه صرفا کارکردن برای دیگران ! راه اندازی کسب و کار اینترنتی اصول و قواعد زیادی دارد مثلا بهینه سازی سایت یا سئو , تولید محتوا , بازاریابی اینترنتی , ایمیل مارکتینگ , بازاریابی شبکه های اجتماعی …. تمامی این فرایند ها با هم کسب و کار اینترنتی را شکل می دهند یعنی زمانی که این مهارت ها را با هم ادغام کنیم می توانیم بگوییم کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده ایم .


زمانی که هدف راه اندازی کسب و کار اینترنتی است ما اکثر به دنبال ایده هایی هستیم که بتوانیم در اینترنت آن ها را اجرایی کنیم و به عبارتی دیگر یک استارتاپ راه اندازی کنیم اما زمانی که موضوع بحث شغل اینترنتی یا کار اینترنتی است اغلب به این وارد نیاز نیست مگر اینکه زمینه تخصصی شخصی که به دنبال کار اینترنتی یا شغل اینترنتی است همین مهارت ها باشد. شخصی که کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کند اغلب به تمام مهارت ها مسلط است.

    خواندن این مقاله پیشنهاد می شود: کار اینترنتی یا شغل اینترنتی چیست؟

کسب و کار اینترنتی نیاز به مدیریت حرفه ای دارد اما شغل اینترنتی یا کار اینترنتی صرفا یک شغل است زمانی که به دنبال شغل اینترنتی هستید اغلب دنبال اشخاص یا شرکت هایی می گردید که به مهارت یا تخصص شما نیاز دارند مثلا شما سئو کار خوبی هستید و بصورت آزادکاری پروژ های سئو را برای شرکت ها یا اشخاص (کارفرما) انجام می دهید اما صاحب یک کسب و کار اینترنتی نیستید. تفاوت های دیگری نیز وجود دارد که در مقاله زیر می توانید آنها را مطالعه کنید.

حال شاید برایتان سوال پیش آید که اگر شغل اینترنتی یا کار اینترنتی صرفا کارکردن برای شرکت ها یا سایر اشخاص (کارفرما) است پس درآمد اینترنتی بدون سرمایه یا کسب درآمد بدون سرمایه چه فرقی با شغل اینترنتی یا کسب و کار اینترنتی دارد؟ در مبحث درآمد اینترنتی بدون سرمایه اغلب ایده هایی مطرح می شود که اجرای آنها نیاز به سرمایه زیادی ندارد حال بسته به اینکه آن ایده چه ایده ای باشد می توانیم آن را کار اینترنتی نامگذاری کنیم یا کسب و کار اینترنتی نامگذاری کنیم.

در مثال بالا گفتیم شخصی که پروژه های سئو را بصورت آزادکاری انجام می دهد صرفا شغل اینترنتی دارد اما به نوعی این شخص درآمد اینترنتی بدون سرمایه هم دارد یعنی بدون اینکه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کند و هزینه هایی را برای کار از طریق اینترنت در نظر بگیرید درآمد اینترنتی دارد .این شخص هیچ گونه هزینه ای انجام نمی دهد و هیچ نوع کسب و کاری را هم مدیریت نمی کند . نه محصولی برای فروش دارد نه نیاز به تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی دارد در حالت کلی این شخص مثلا از طریق وب سایتی مانند پونیشا مشغول به کار است و درآمدش از این طریق است.

حال اگر همین شخص خدمات سئو را بصورت اینترنتی و مستقل انجام دهد یعنی از طریق راه اندازی یک شرکت و سایت پروژه های سئو انجام دهد در این حالت می گوییم این شخص یک کسب و کار اینترنتی دارد چون این شخص صرفا کار اینترنتی ندارد و عملا مسولیت مدیریت کسب و کار را نیز عهده دار است و براساس گفته های بالا این شخص در قالب یک بیزینس در حال ارائه خدمات سئو است و شاید علاوه بر خودش چندین نفر سئو کارهم استخدام کند تا روی پروژ های سئو کارکنند. این شخص باید برای خدمات خود بازاریابی انجام دهد اما زمانی که کار اینترنتی داشت صرفا کاری را که به او واگذار شده بود را انجام می داد اما در کسب و کار همیشه به دنبال راهکارهایی برای بهتر شدن است.

خوب تا به اینجا احتمالا متوجه شده اید که برای درآمد اینترنتی بدون سرمایه هم می توانیم کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم راه اندازی کنیم برای ایده های که قابلیت اجرا با سرمایه کم را دارند و هم می توانیم برای کسب و کار های اینترنتی که در حال حاضر وجود دارند کار کنیم در زیر چند روش برای کسب درآمد بدون سرمایه را ذکر می کنم حال این به سلیقه خود شما بستگی دارد که بخواهید با این روش ها فقط درآمد اینترنتی بدون سرمایه داشته باشید که در حقیقت من به آن شغل اینترنتی یا کار اینترنتی می گویم یا بخواهید بصورت مستقل کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید و در قالب کسب و کار اینترنتی اقدام به کسب درآمد از اینترنت کنید.

 کسب درآمد بدون سرمایه با فریلنسری

یکی از روش هایی که برای کسب درآمد بدون سرمایه از اینترنت یا همان درآمد اینترنتی بدون سرمایه وجود دارد آزادکاری است .شما از طریق هر تخصصی که دارید می توانید از طریق آزاد کاری درآمد اینترنتی داشته باشید سایت های زیادی در این زمینه وجود دارند که افراد متخصص را به کارفرما معرفی می کنند و کارفرما را به متخصصان مثل سایت پونیشا یا انجام می دم . با ثبت نام و فعالیت در این سایت ها می توانید از تخصص خود کسب درآمد کنید و به نوعی کسب درآمد بدون سرمایه گذاری داشته باشید تخصص هایی وجود داند که می توان آنها را بصورت کسب و کار اینترنتی در قالب محصول یا خدمات ارائه داد مثل سئو یا بهینه سازی سایت .

یک نمونه از تخصص ها که هم قابلیت آزاد کاری را دارد و هم راه اندازی کسب و کار طراحی سایت است این روز ها نیاز به وب سایت های با کیفیت پیش از پیش زیاد شده است و اشخاص زیادی به دنبال طراحان سایت هستند اگر در این کار مهارت خوبی دارید می توانید از طریق آزادکاری درآمد اینترنتی بدون سرمایه داشته باشید اما بدون شک هیچ وقت درآمدی را که یک شرکت طراح سایت دارد شما نخواهید داشت برای همچین خدماتی توصیه می شود در قالب یک کسب و کار اینترنتی فعالیت کنید و در وب سایت شخصی خود این خدمات را ارائه دهید تا هم برند سازی راحت باشد هم مشتریان با اعتماد بیشتری پروژه را به شما واگذار کنند همچنین برای تسریع در انجام پروژه سعی کنید بصورت تیمی کار کنید از فریلنسرها کمک بگیرید!!!.

امروزه تبلیغات اینترنتی رشد نسبتا سریع تری نسبت به روش سنتی یعنی نمایش در تلویزیون، رادیو، تبلیغات در روزنامه دارد. چندین سال است که از ایجاد اینترنت می گذرد و دسترسی به اینترنت روز به روز در حال افزایش است به طوری که تعداد کاربرانی که از اینترنت در ایران استفاده می کنند چند ده میلیون است. افرادی که می خواهند از اینترنت کسب درآمد کنند و محصول و خدماتشان را بفروشند نیاز به کارشناس تبلیعات در اینترنت دارند کسی که بتواند با علم و تجربه خود موثرترین تبلیغات را برای افراد ارایه دهد. دنیای تبلیغات دنیای پیچیده ای است و جذابیت تبلیغ بسیار مهم است چرا که افراد وقتی از طریق یک تبلیغ جذاب از خدمات و محصول ارایه شده خرید کنند برای آن کسب وکار سود دارد. به همین دلیل است که دوست دارند مدیر تبلیغاتی استخدام کنند که بسیار با تجربه و حرفه ای باشد.
کسب درآمد بدون سرمایه با پشتیبانی سایت

شرکت های زیادی هستند که به نبال افراد با تجربه و روابط عمومی بالا جهت مدیریت بخش پشتیبانی سایت و ارتباط با مشتریان هستند . اگر در این کار مهارت خوبی دارید یا حوصله راه اندازی کسب و کار اینترنتی شخصی خود را ندارید این شغل اینترنتی می تواند برایتان درآمد اینترنتی بدون سرمایه مناسبی داشته باشد . به دلیل اینکه شرکت های زیادی بصورت اینترنتی فعالیت می کنند دوست داند همیشه پشتیبانی بصورت آنلاین در وب سایت حضور داشته باشد تا پاسخگوی نیازها وسوالات احتمالی کاربرانشان باشد لذا این روش راهکار بسیار خوبی برای کسب درامد بدون سرمایه است با این روش در حقیقت شما شغل اینترنتی دارید .

درآمد اینترنتی بدون سرمایه با مدیر بازاریابی شبکه اجتماعی

مدیر بازاریابی شبکه های اجتماعی، مسئول و مدیر شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام و…. برای کسب وکارها می باشد. امروزه شبکه های اجتماعی سریع ترین و پراستفاده ترین شبکه هایی هستند که از طریق آن مشتریان با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و مدیر اجرایی بازاریابی شبکه های اجتماعی، می تواند به کسب و کارها در این بخش کمک کند و از طریق آن درآمد اینترنتی بدون سرمایه داشته باشد.کسب درآمد بدون سرمایه همانطور که مشاهده می کنید روش های مشابه بسیار زیادی دارد و اصولا برای کسب درآمد بدون سرمایه شما نیاز به راه اندازی کسب و کار اینترنتی ندارید.

کسب درآمد بدون سرمایه به این صورت همانطور که توضیح دادم یک شغل اینترنتی محسوب می شود و صرفا شما با این کار درآمد اینترنتی بدون سرمایه دارید نه کسب و کار اینترنتی اگر می خواهید با سرمایه کم کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید باید به دنبال روش هایی باشید که بتواند درآمد شما را تضمین کند مثلا فروش محصولا آموزشی یا فروش خدمات در زمینه های خاص , راه اندازی فروشگاه اینترنتی … با این روش های که راه اندازی آنها به سرمایه زیادی هم نیاز ندارد شما می توانیم درآمد اینترنتی خوبی داشته باشید و بصورت مستقل کسب و کار خود را مدیریت کنید.

  کسب درآمد بدون سرمایه با مدیر بازاریابی اینترنتی

یکی از فرصت های شغلی بازاریابی اینترنتی برای دوستانی است که در این زمینه تخصص خوبی دارند.مدیر بازاریابی اینترنتی، مسئول کل بخش بازاریابی اینترنتی است و از نزدیک با تیم بازاریابی برای اجرای کمپین های  بازاریابی اینترنتی شرکت کار می کند. وظایفی که مدیربازاریابی دارد این است که بازارهای هدف را در اینترنت شناسایی کند تا بتواند بازاریابی خود را انجام دهد و اگر راهکارهایی که ارائه می دهد بتواند توجه مخاطبان را جلب کند و محصولات شرکت یا خدماتش را بفروشد یک بازاریاب موفق اینترنتی است و می تواند از طریق مدیر بازاریابی درآمد اینترنتی بدون سرمایه داشته باشد که این مورد را هم بنده در دسته شغل اینترنتی قرار می دهم.

روش های مشابه زیادی برای کسب درآمد بدون سرمایه یا درآمد اینترنتی بدون سرمایه وجود دارد برای مثال مدیریت شبکه های اجتماعی مربوط به کسب و کارهای آنلاین مثلا انیستاگرام یا تلگرام همچنین بازاریابی ایمیلی نیز می تواند جزء این دسته قرا بگیرد یا انجام کارهای گرافیکی برای شرکت ها و اشخاصی که نیاز به این نوع خدمات دارند مثل طراحی پوستر , طراحی کاور محصولات , طراحی بنر تبلیغاتی و… البته ارائه خدمات طراحی گرافیکی فقط به این خدمات محدود نمی شود و بسیار گسترده است لذا پتانسیل این را دارد که در قالب یک کسب و کار اینترنتی این خدمات را ارائه دهد..
کسب درآمد از اینستاگرام

ایده های زیادی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد از محصولات دست ساز گرفته تا ارائه مشاوره و تبلیغات همگی در انیستاگرام امکان پذیر هستند منتها قبل ازآن نیاز است که پیج بسیار خوب و پر باری برای کاربران فراهم کنید تا کاربران بتوانند با پیج شما تعامل کنند و شما نیز در فرصت مناسب محصولات و خدمات خود را به کاربرانتان معرفی کنید مثلا فروش عطر و آدکلن از طریق انیستاگرام